Znak velký bez pozadí

Sbírka zdravotnického materiálu

Sbírka zdravotnického materiálu

Do humanitárních následků konfliktu na Ukrajině se plně zapojil i Český červený kříž. Jsme neustále v kontaktu s Ukrajinským Červeným křížem. Nyní je potřeba je zásobovat zdravotnickým materiálem. Proto po celé republice pořádáme sbírky zdravotnického materiálu a finanční dary – to je to, co od nás naši partneři na Ukrajině žádají.

Oblastní spolek ČČK Hodonín se zapojuje a od úterý 1.3.2022 pořádá sbírku zdravotního materiálu. Materiál můžete odevzdávat na adrese tř. Dukelských hrdinů 1109/6, Hodonín, každý den od 14:00 do 18:00. Níže je sepsaný materiál který je aktuálně žádoucí:

Obinadla
Elastická obinadla
Sterilní čtverce
Zaškrcovadla (min. šíře 6 cm), turnikety
Hotové obvazy číslo 3
Termofolie
Dlahy typu SAM
Šátky trojcípe
Rukavice nitrilové nesterilní
Izotermické folie (zlato/stříbrné)
Cívkové náplasti

Prosíme o apel na co nejdelší expiraci výrobků.

Chápeme snahu pomoci všemi dostupnými prostředky. Spontánně, vlastními silami. Prosíme vás o trpělivost a raději o zapojení do organizovaných aktivit ČČK a aktivit jiných mimovládních organizací. Humanitární pomoc má totiž velký smysl zejména ve chvíli, kdy je koordinovaná a přesně cílená. Moc vás proto prosíme, abyste nepodnikali kroky na vlastní pěst.
Sledujte naše výzvy, časem se mohou změnit a budeme potřebovat i jiné věci než jenom zdravotnický materiál. Určitě budeme hledat dobrovolníky. Pokud jste připraveni pomoct, nastavte si notifikace na naše sociální sítě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *